פרגולה מברזל

פרגולה מברזל

פרגולות מברזל הפכו לטרנד של ממש בשנים האחרונות ולאט לאט אנחנו שמים לב בירידת ההיצע לפרגולות מעץ ואלומיניום. הסיבה לכך היא שפרגולות ברזל מציעות איכות ללא פשרות לצד מראה אסתטי ונקי יותר לעומת פרגולות עץ או אלומיניום.

במאמר הבא צוות השחף יצירות ברזל סיכם עבורכם את כל המידע על פרגולות ברזל כדי שתוכלו לבחור את הפרגולה הבאה שלכם במקצועיות ובצורה מושכלת.

פרגולה עשויה מברזל

פרגולות ברזל נחשבות לאסתטיות יותר לעומת פרגולות עץ או אלומיניום ומשתלבות עם המבנה של הבית בקלות רבה יותר.

בנוסף לכך, פרגולות מברזל נחשבות ליעילות ועמידות למשך שנים רבות קדימה ומספקות לגינה או לחצר מראה מרשים ואסתטי. פרגולות אלו הפכו לפופולאריות ביותר בזכות המראה המודרני והסגנון המיוחד שלהן וניתן למצוא אותן בעיקר בבתים פרטיים, בגינות ובחצר.

פרגולת ברזל ועץ

במזג האוויר החם של ישראל פרגולות ברזל ועץ הפכו למוצר שרבים בוחרים להתקינו בבית שלהם. פרגולות ברזל ועץ מסייעות לנצל את שטח החוץ של הבית ולהפוך אותו לאזור מקורה ומוצל שנעים לשהות בו.

אנחנו נתקלים רבות בשאלה מדוע כדאי לשלב עץ בפרגולת ברזל? והתשובה לכך היא שבזכות שילוב העץ בפרגולה נוכל להגיע למראה כפרי ואותנטי ובנוסף לכך נוכל ליהנות מהצל שהעץ מעניק בימי הקיץ החמים.

החלטתם שהגיע הזמן להתקין את פרגולת החלומות שלכם? בחברת השחף יצירות ברזל תקבלו שירות וליווי אישי הכולל ייעוץ מקצועי מרגע קבלת ההחלטה ועד למצב שבו הפרגולה מוכנה לשימוש. רוצים להתייעץ איתנו? לחצו כאן ונשמח לסייע לכם.

הפתרון לחלודה – ברזל מגולוון

עד לפני מספר שנים פרגולה מברזל לא הייתה כל כך פופולארית והסיבה המרכזית לכך הייתה שהברזל היה מחליד לאורך השנים ונוצר מצב שבו יש לתחזק את הפרגולה באופן שוטף.

אך כיום חלודה לא מהווה בעיה מכיוון שבחברת השחף יצירות ברזל אנחנו מציעים התקנת פרגולות מברזל מגולוון עמיד שמחזיק מעמד לזמן רב.

מהו ברזל מגולוון? ברזל מגולוון הוא למעשה ברזל שעובר תהליך כימי כדי למנוע התפשטות של חלודה או קורוזיה. כיום יש שני אופציות מרכזיות לגילוון ברזל: גילוון קר או גילוון חם.

פרגולות ברזל בעיצוב אישי

אחד היתרונות המרכזיים של ברזל הוא שניתן לעצב אותו בכל צורה שעולה על הדעת ולכן אם יש לכם רעיון בראש שאתם רוצים ליישם אנחנו נוכל לעזור לכם להגשים אותו ולהפוך אותו למציאות.

בזכות שימוש בברזל ניתן לבנות פרגולות ברזל תלויות, פרגולות ברזל מתכווננות, הצבות פרגולות ברזל על מוטות ועוד.

מהו מחירה של פרגולה מברזל?

מחירה של פרגולת ברזל משתנה ועומד על 550-800 ש”ח למ”ר אך כמובן שהמחיר יכול להשתנות בהתאם לאלמנטים השונים שמוסיפים בנוסף לפרגולה כמו למשל שימוש ברפפות או שילוב של עץ בפרגולה.

למרות זאת, המחיר של פרגולה מברזל הוא המשתלם ביותר מבין כל סוגי הפרגולות מכיוון שפרגולה זו מחזיקה לשנים ארוכות ונותנת לכם ראש שקט לצד מראה אסתטי וחסר פשרות. בחברת השחף יצירות ברזל אנחנו מציעים התקנת פרגולות ברזל בהתאמה אישית לצד שירות חם מכל הלב. רוצים לדבר איתנו? לחצו כאן.

פוסטים דומים: